KASKO

Kasko Sigortası ile aracınızı birçok riske karşı güvence altına alabilirsiniz. Kasko sigortanız var ise, aracınızda meydana gelebilecek kayıp/hasarlara karşı mal varlığınızda meydana gelebilecek ekonomik kayıplarınız önlenir.                   

Neden Kasko için Groupama'yı seçmelisiniz?
  • Sadece Groupama Sigorta tarafından sağlanan Prim Koruma Teminatıile istemdışı işsizlik, geçici iş göremezlik veya hastane yatış durumlarınızda poliçe priminin tamamını güvence altına alarak 6 taksitle ve poliçe priminin tamamına (max. 5.000 TL) kadar sizlere geri ödüyoruz.
  • Kasko + Groupama Farkı* : 0 km özel aracınız çalınır ya da tam hasara uğrarsa 3 yıl boyunca aracın aynı özellikteki sıfır modelinin bedelini ödeyen kasko sadece Groupama'da!
  • Kaza veya arıza durumunda, yolunuza devam edebilmeniz için ikame araç hizmeti sunuyoruz.
  • Yaş, cinsiyet, hasar geçmişi, mesleki bilgiler gibi size özel bilgileri dikkate alarak "size uygun" teklifler sunuyoruz.
  • 1500'ün üzerinde hasar hizmet noktasında sizlere yakın hizmeti ağı sağlıyoruz.
  • Mini Hasar Onarım Hizmeti ile hasarsızlık indiriminizi kaybetmeden aracınızın onarımını sağlıyoruz.
  • OTO Ekspres’O hizmetleri kapsamında ayrıcalıklı avantajlar sunuyoruz. 
  • Asistans Plus Paketi ile standardın dışında bir hizmet paketi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için tıklayınız.
*Aracın trafiğe ilk çıkışı ile hasar tarihi arasında aralıksız olarak Groupama'da sigortalı olması gerekmektedir (Sigortalının gerçek kişi olması şartı ile geçerlidir).

Farklı teminatlarda ürün sigorta seçeneklerimiz için acentemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Groupama Araç Yardım Hizmetleri için 0850 250 50 50 'yi arayabilirsiniz.

Size en yakın acentemize ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız.                   

 

Genel Şartlar

KASKO - Bandirma Ece Sigorta , Bandirma Trafik Sigortası , Bandirma Kasko , ece sigorta, sigortacılık, Bandirmadaki sigorta acenteleri ,acente, sağlığım sigortası, araba kasko, araç kasko, araç sigortası, trafik sigortası, axa, axa bireysel emeklilik, axa sigort
Bandirma Ece Sigorta , Bandirma Trafik Sigortası , Bandirma Kasko , ece sigorta, sigortacılık, aracılık hizmetleri,acente, Bandirmadaki sigorta acenteleri ,sağlığım sigortası, araba kasko, araç kasko, araç sigortası, trafik sigortası, axa, axa bireysel emeklilik, axa sigorta, axaoyak, axaoyak sigorta, bireysel emeklilik, eğitim sigortası, dask, deprem, deprem sigortası, Elektrik hasarları sigortası, emeklilik, ev sigortası, Ferdi kaza sigortası, Finansal koruma, hayat sigortası, Hırsızlık sigortası, işyeri sigortası, kasko, özel sağlık sigortası, sağlık sigortası, seyahat sigortası, sigorta, sigorta acentesi, trafik sigortası, yangın sigort
kasko-bandirma-ece-sigorta-bandirma-trafik-sigortasi-bandirma-kasko-ece-sigorta-sigortacilik-aracilik-hizmetleri-acente-bandirmadaki-sigorta-acenteleri-sagligim-sigortasi-araba-kasko-arac-kasko-arac-sigortasi-trafik-sigortasi-axa-axa-bireysel-em